категорії: новина

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ РЕКЛАМНИХ ПІДРОЗДІЛІВ (ВІДДІЛІВ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ) НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

теґи: абітурієнт, вузи, довузівська підготовка, маркетингові дослідження, навчальні заклади, «Освіта», реклама

Проведення різноманітних досліджень є важливим елементом комплексу маркетингу освітніх послуг – це основа, за результатами якої будується ціноутворення, плануються рекламні кампанії тощо. Для досягнення найбільшого ефекту необхідно залучення усіх елементів.

В ситуації, коли статистичних показників немає, складанням текстів і розробкою дизайну рекламних оголошень займаються непрофесіонали, більше всього страждають абітурієнти, їх батьки, адже рекламні тексти не відрізняються один від одного, дають скупу інформацію і не пояснюють чим же ж той чи інший навчальний заклад відрізняється один від одного. Команда Молодіжного журналу «Стіна» пропонує Вам якісну професійну розробку реклами навчального закладу, розміщення і підтримку її на усіх медіа ресурсах холдингу «Стіна» і на сайтах партнерів, підготовку і оперативне надання статистичних, маркетингових і соціологічних звітів. У нас найбільший спектр послуг, найнижчі ціни і найпрофесійніше кадри, відмічені міжнародними нагородами у сфері реклами, журналістики і зв’язків із громадськістю.

Дзвоніть нам 044-456-63-18

Наші проекти:

 

Освітній портал «Освіта України» www.ukrosvita.at.ua

 

Сайт для творчих дітей і їх юатьків www.deti-indigo.at.ua

 

Форум творчих людей (займає 3-е місце в російськомовному Інтернеті) www.stena.easyforum.ru

 

Асоціація історичної правди ім. М.П. Ковальського www.istpravda.do.am

 

Школа юнкорів журналу «СТІНА». На сьогоднішній день нараховує 6 000 учнів-юнкорів зі всіх регіонів України.

 

ТОР 25 української молодої музики, направлений на розкриття талантів серед молоді і її підтримки. Також започаткована окрема музична премія для аматорських студентських гуртів.

Офіційний сайт www.stina.net.ua