категорії: новина

У Британській Міжнародній Школі зустрілися випускники

теґи: Британській Міжнародній Школі

21 січня в Британській Міжнародній Школі відбулася зустріч випускників. Юнаки й дівчата побачилися з класними керівниками і учителями, розповіли про плани на майбутнє і про те, чим вони займаються зараз. Після цього нинішні учні школи запросили гостей на святковий концерт.

 Традиційно в українських школах зустрічі випускників проходять в перший тиждень лютого. Проте, адміністрація Британської Міжнародної Школи вирішила запросити випускників заздалегідь, оскільки багато хто з них вчиться у зарубіжних ВУЗах і в лютому вже поїде з України на заняття.

 З моменту заснування в 1997 році Британську Міжнародну Школу закінчили 318 юнаків та дівчат. З них 183 випускники вступили у закордонні ВНЗ. Приміром, 48% випускників вдало склали вступні іспити в найкращі університети Великобританії. Також вихованці Британської Міжнародної Школи вчаться у Франції, Німеччині, Швейцарії, Канаді, США і інших країнах.

 Багато випускників все ж надали перевагу вищій освіті в Україні і вступили у провідні вітчизняні учбові заклади. Учні Британської Міжнародної Школи можуть обирати, у якій країні вони хотіли б продовжити навчання, оскільки після закінчення отримують український атестат і міжнародний сертифікат про середню освіту, який приймають лідируючі світові ВНЗ.

 «Ми зараз навчаємося в університеті в Лондоні і з упевненістю можемо сказати, що нам було набагато простіше увійти в навчання в порівнянні з більшістю наших співвітчизників. Ми були знайомі з британською системою навчання, звикли спілкуватися з представниками інших націй і швидко освоїлися у новому середовищі. Ми дуже вдячні учителям Британської Міжнародної Школи та, особливо, нашому класному керівникові Василю Петровичу Кобернику за ту путівку в життя, яку вони нам дали», розповідають Ірина Павлова і Людмила Баграєва, випускниці Британської Міжнародної Школи.

 «Вже другий рік поспіль ми організовуємо таку масштабну зустріч випускників, з урочистою частиною, концертом та частуванням, адже учнів, що закінчили нашу школу, стає все більше. Я радію з того, що усі вони успішні, навчаються, а дехто навіть працює, будують плани на майбутнє, але все-таки не забувають про рідну школу і приходять сюди з року в рік», зазначила Ольга Заставна, генеральний директор Британської Міжнародної Школи.

 

ПРО БРИТАНСЬКУ МІЖНАРОДНУ ШКОЛУ:

Заснована у 1997 році, Британська Міжнародна Школа є єдиним навчальним закладом в Україні, акредитованим і ліцензованим Кембриджським університетом як Міжнародний екзаменаційний центр Кембриджського університету. Британська Міжнародна Школа є також членом Європейської ради міжнародних шкіл. У навчальному процесі школи поєднуються дві освітні програми: державна українська та міжнародна програма, яка розроблена на основі навчальної програми Кембриджського університету та національного навчального плану Великобританії. Українські школярі вивчають державну програму і після закінчення отримують атестат про повну середню освіту Міністерства освіти і науки України, а також проходять міжнародну програму, після закінчення якої отримують сертифікат Кембриджського університету про середню освіту (ICE), який дає право вступати до вищих навчальних закладів по всьому світу. Учні-іноземці навчаються виключно за Міжнародною програмою і після успішної здачі іспитів, отримують міжнародний сертифікат ICE. Детальна інформація – на сайті http://britishschool.kiev.ua/