категорії: новина

Дистанційна школа юнкорів при журналі „Стіна”

теґи: журнал Стіна, навчання, «Освіта», сучасна освіта, школа юнкорів

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ? – ТАК! Хто може навчатися в нашій школі? – Юнкором може стати будь-який школяр з 6 по 11 клас! Але, теоретично, зареєструватися на Форумі школи юнкорів і стати нашим дописувачем може будь-який бажаючий.

Який режим роботи? – Жорсткого регламенту немає – Єдине – це строки виконання завдань керівництва школи.

Робота із юнкорами проводиться в індивідуальному порядку, для кожного розробляються індивідуальні завдання згідно із сферою інтересів і вмінь.

Школа юнкорів при журналі «Стіна» передбачає дистанційні заняття для усіх бажаючих, незважаючи на місце знаходження (тобто, юнкором може стати кожен, хто має комп’ютер і доступ в мережу інтернет). Головний критерій – бажання навчитися! Редакція надсилає завдання, корегує роботу юнкора, редагує матеріали, дає рекомендації, адже лише практичні заняття дають знання і досвід. Найкращі роботи публікуються в Молодіжному журналі «Стіна», даючи тим самим Вам портфоліо і ті публікації, що необхідні для вступу у навчальні заклади та здобуття роботи. А також роботи юнкорів розміщуються на Форумі школи юнкорів. У школи юнкорів є своя власна газета «Юний журналіст», куди входять усі роботи юнкорів. Це єдина в Україні газета, яку роблять лише юнкори, зі всіх куточків України і яка не має цензури і є цікавою не лише для школярів, але й для дорослих, адже ці проблеми, що піднімають наші юні журналісти іноді набагато глибші за ті, про які пишуть так звані «Акули пера». Газета школи юнкорів розповсюджується по дитячим фестивалям і Форумам шкільної преси, її можна завантажити в інтернеті, її можна отримати на електронну адресу, підписавшись на неї через редакцію абсолютно безкоштовно.

Для вступу у школу необхідно надіслати свої дані, розповісти коротко про себе і свої захоплення, надіслати фото для розміщення на сторінці школи. А також зареєструватися на Форумі школи юнкорів за адресою www.ukrosvita.at.ua/forum і обрати для себе тему, в якій Ви б хотіли бути модератором – це будуть наші практичні з інтернет журналістики, що з кожним днем набирає обертів і різко відрізняється від друкованих робіт.

Після реєстрації Ви підтверджуєте свою участь за електронною адресою і вказуєте тему, що буде під Вашим шефством)

З нами Ви дізнаєтеся про сучасні тенденції розвитку газетної, телевізійної та інтернет-журналістики, новини та їх написання, джерела інформації та роботу з ними, техніку інтерв’ю, мовностилістичні аспекти роботи журналіста, основи риторики, юридичний бік підготовки журналістських матеріалів, основи он-лайн-журналістики, підготовку телерепортажів тощо.

Наприкінці кожного навчального року ми обираємо юнкора року!

Усі юнкори школи отримують сертифікат про закінчення школи . А найкращі юнкори отримують дипломи і нагороди.

Приєднатися до школи юнкорів можна у будь-який момент. Станьте найкращим з нами, знайдіть нових друзів і захоплення. Ваше майбутнє у ваших руках!

 

Адреса для листування:

Електронна адреса: stena@meta.ua з поміткою «Школа юнкорів»